Комічна субота на Новому каналі!

Нереальна історія

 ‐ 

Про проект

Історія – це весело!

... Розкопки у Бірюльово показали – на місці сучасної однокімнатної квартири в кам'яну добу жила звичайна родина, яка щодня стикалася з тими ж проблемами, що й нинішні мешканці московських околиць.
 
 ... Картина "Іван Грозний убиває свого сина" – вигадка. Грозний був жорстокий з усіма, крім свого розбещеного сина, чим той і користувався, підкидаючи батьку дедалі нові приводи для головного болю.
 
 ... Кріпацтво було скасовано скрізь, окрім одного маєтку. А пан Вольдемар Бельєвський придумав мільйон відмазок, щоб його селяни продовжували на нього працювати і нічого не дізналися.
Зірки гумористичних проектів у образах нових героїв!
 
Митиковані селяни, які стягують мзду за проїзд по Дорозі Петра і Сидора (ДПС). Жителі села Хитропопово, які жодного разу не платили данину татарам. Петро Перший, який хоче розворушити сонних бояр за допомогою своїх божевільних нововведень. Наталія Миколаївна Гончарова – перша російська тусовщиця, готова втягнути свого геніального чоловіка у чергову дуель.
Учені, які в стінах НКВС винайшли IPad і Segway. Слюсар-розвідник Клубнікін, закинутий у німецький тил, аби знищити Гітлера. Найвідданіша фанатка Л.І. Брежнєва, яка цілує його портрети і збирає найповнішу колекцію його живих виступів. А також найнеорганізованіше злочинне угруповання із суворих 90-х.
"Нереальна історія"

Повернутися назад
  дивіться
на новому